Zestaw idealny

Na co dzień w pracy nienagannie ubrane, wzbudzamy zachwyt koleżanek i kolegów. Często jednak napotykamy problem okryć na chłodne dni lub w obawie przed zachwianiem swojego wizerunku (lub fryzury ;) ) nie chronimy głowy, co często kończy się chorobą.

Pamiętajcie, że zimą też możemy być stylowe! Dobór właściwych i stylowych dodatków nie jest trudny, wystarczy, że będą one pasować do siebie kolorystycznie oraz tkaniną.

 

Tym razem moją sympatię zdobył płaszcz z rękawami o długości ¾. Z czarnymi rękawiczkami do łokcia tworzą wyśmienity zestaw. Spod płaszcza delikatnie wystaje golf – celowy zabieg – zapewnia ciepło i nie przyćmiewa pięknego płaszcza tak jak zrobiłby to szal. Kapelusz nie tylko chroni głowę, ale równoważy ilość warstw, które w tej stylizacji Magda ma na sobie. Dzięki temu osiągnęłyśmy harmonijną sylwetkę i bardzo ciekawy look z dużą ilością detali.

Zacznijcie od jednego zestawu dobrej jakości, aby kolejno uzupełniać go o nowe pozycje. Jeśli macie wątpliwości zapraszamy do kontaktu, a my życzymy sobie więcej takich scenerii!

Płaszcz: La Cocco Atelier
Kapelusz: Hat Hat
Golf: własny
Spodnie: Zara
Buty: własne
Rękawiczki: własne
Foto: Katarzyna Golabska Photography
No Comments

Dodaj komentarz