Weekend offline

O work-life balance wspominałyśmy już w Magdy artykułach o myśli i lifestyle’u prawnika – Adwokata Myśli Nieuczeane. Chcemy Was do tego zachęcić również w Waszych weekendowych stylizacjach.

Kiedy nadchodzi upragiony odpoczynek po ciężkim tygodniu pracy, wszystkie mamy ochotę na chwilę luzu. Luzu w domu, od obowiązków i wymagających ubrań. Zachęcamy Was, aby nie obniżać „lotów” i dać się ponieść fantazji. W końcu życie jest za krótkie, a szafa pęka w szwach – wykorzystujmy jej zasoby! To jest właśnie moment na chwilę szaleństwa, ekstrawaganckie buty i dodatki, szerokie spodnie, skórzane kurtki czy czapkę pilotkę po mamie ;)

Marzy Ci się chodzenie w długiej sukience, a nie wiesz jak ją „ograć”? W Twojej szafie wisi piękna cekinowa spódnica i nie wiesz kiedy prócz Sylwestra mogłabyś ją założyć? A może kupiłaś najmodniejsze sneakersy, w których nie możesz pójść do pracy? Szukaj inspiracji na naszym fanpage’u, w internecie albo zgłoś się do fachowca. Twoja szafa daje mnóstwo możliwości, nie wahaj się ich wykorzystywać.

My to zrobiłyśmy – wszystkie elementy tej stylizacji pochodzą z naszych szaf :)

 

 

No Comments

Dodaj komentarz